Umów się na wizytę(22) 629-00-38(22) 622-55-81

Wybielanie zębów to zdecydowanie najpopularniejszy zabieg stomatologii estetycznej. Podczas wybielania usuwane są z zębów plamy i przebarwienia spowodowane przez żywność i napoje, na przykład przez herbatę, kawę, czerwone wino, czy też palenie papierosów.

Wybielanie zębów lampą BEYOND

Białe zęby powszechnie uznawane są za symbol zdrowia, dlatego całkiem sporo pacjentów się tym interesuje. To zabieg całkowicie bezpieczny, skuteczny, a co najważniejsze bezbolesny. Osoby obawiające się dentystów mogą być więc spokojne. Najważniejsze, by proces wybielania czy też rozjaśniania zębów odbywał się pod okiem lekarza. Tylko regularne wizyty w gabinecie dadzą określony i długotrwały efekt.

Wybielanie zębów w Warszawie poprawia estetykę uzębienia, a także samopoczucie i podwyższa samoocenę. Dodatkowo, regularne wizyty w gabinecie dentystycznym po wybielaniu skutkują lepszą ochroną i wcześniejszemu przeciwdziałaniu ewentualnym schorzeniom.

profesjonalne wybielanie zębów

Metody wybielania zębów

Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu w centrum Warszawy, w którym wysoko wykwalifikowana kadra stomatologów, systematycznie biorąca udział w szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej sprawi, iż Państwa uśmiech będzie zachwycał wspaniałym blaskiem i zdrowym wyglądem.

Proponujemy Państwu dające najbardziej spektakularne wyniki, zabiegi wybielania zębów z zastosowaniem nowoczesnych systemów Beyond.

Oferujemy długotrwałe efekty, które uzyskuje się dzięki wykorzystaniu wybielających właściwości żelu nakładanego na powierzchnię szkliwa zębów i aktywowanego specjalną lampą (akceleratorem). Pobudzone w ten sposób składniki aktywnego żelu, oddziałują na szkliwo zębów wybielając je.

Dzięki nam uzyskają Państwo niemal natychmiastowe i długotrwałe efekty!

Wybielanie zębów w Warszawie z zastosowaniem lampy Beyond jest zabiegiem bezpiecznym oraz bezbolesnym. Jednak w przypadku niektórych – szczególnie wrażliwych pacjentów – może wystąpić nadwrażliwość pozabiegowa zębów utrzymująca się do 48 godzin po wykonaniu zabiegu.

Warto wiedzieć, iż wybielanie zębów powinno zostać poprzedzone zabiegiem scalingu (usunięcia osadów nazębnych) oraz piaskowania.

promocja na wybielanie zębów

Zalecenia po zabiegu wybielania zębów

Piękny, biały uśmiech jest często podstawą doskonałego samopoczucia pacjentów. Aby jednak efekty po zabiegu wybielania widoczne były jak najdłużej, należy przestrzegać następującej zasady: bezpośrednio po zabiegu należy utrzymywać tak zwaną „białą dietę”, polegającą na nie spożywaniu herbaty, kawy czy czerwonego wina oraz innych barwiących napojów i potraw.

Szanowni Państwo, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług w zakresie wybielania zębów. Jest ono w naszym gabinecie zawsze wykonywane przez wykwalifikowaną higienistkę lub lekarza stomatologa.

Gwarantujemy Państwu profesjonalizm oraz najwyższą jakość wykonywanych usług. Wybielanie zębów w Warszawie jest skuteczne i długotrwałe.

Jednocześnie zachęcamy do przeczytania ciekawych informacji zawartych w publikowanych na temat tego zabiegu artykułach; znajdą je Państwo – między innymi – na naszej stronie internetowej w zakładce Aktualności: https://dentalmed.net.pl/aktualnosci/wybielanie-zebow-metoda-beyond/.

Zapraszamy!

Wybielanie zębów cennik:

  • Wybielanie zębów Acceleratorem (1 godz.)
    800 PLN
  • Promocja -20% Regularna cena – 1000 PLN

  • Wybielanie zębów metodą Opalescence ( 4 aplikacje )
    700 PLN
  • Opalescence -każda nastepna aplikacja
    100 PLN

SZANOWNI PAŃSTWO

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 04.05.2020 GABINET DENTALMED WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ.

W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA JESTEŚMY ZMUSZENI DO WPROWADZENIA OPISANYCH PONIŻEJ ZMIAN W OBSŁUDZE PACJENTÓW:

Regulamin i formularze do pobrania