Umów się na wizytę(22) 629-00-38(22) 622-55-81

Gabinet dentystyczny DentalMed znajduje się w centrum Warszawy, przy ulicy Hożej 27. To bardzo dogodna dla wielu osób lokalizacja znajdująca się obok przystanków komunikacji miejskiej oraz niedaleko metra warszawskiego. Doskonałe umiejscowienie gabinetu sprawia, że można szybko dojechać niemal z każdego punktu w Warszawie.

Zachęcamy do kontaktu z naszą recepcją w celu umówienia wizyty. Pomożemy w różnego rodzaju dolegliwościach, które dotknęły zęby i jamę ustną. W naszym gabinecie można wykonać usługi stomatologiczne z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej, ortodoncji, chirurgii, stomatologii estetycznej, a także założyć implanty na zęby.

Wizytę można umówić telefonicznie bądź poprzez e-mail. W razie dodatkowych pytań i wątpliwości nasza obsługa służy pomocą.


SZANOWNI PAŃSTWO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Joanna Tomaszewska – Michalska, Ul. Hoża 27 lok. 2, 00 – 521 Warszawa, prowadząc Joanna Tomaszewska – Michalska Dental-Med (Dental-Med).

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Pani Monika Wojtal, Tel. +48505723363.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji świadczeń medycznych przez Dental-Med na podstawie art. 9 punkt 2h rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres określony w art. 29 ustawy z dnia 06 listopada 2008 o prawach Pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, wyrażenia sprzeciwu przeciw przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz prawo do przenoszenia danych.

Posiadacie Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa, gdy uznacie, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymaganiem prawnym i warunkiem udzielenia Pani/Panu świadczeń medycznych przez Dental-Med.

Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w systemach informatycznych obsługi pacjenta.

Z poważaniem,

Joanna Tomaszewska – Michalska

Warszawa, dnia 25.05.2018

SZANOWNI PAŃSTWO

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 04.05.2020 GABINET DENTALMED WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ.

W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA JESTEŚMY ZMUSZENI DO WPROWADZENIA OPISANYCH PONIŻEJ ZMIAN W OBSŁUDZE PACJENTÓW:

Regulamin i formularze do pobrania