Wybielanie zębów metodą BEYOND

Stomatologia estetyczna oferuje obecnie pacjentom skuteczne i szybkie metody wybielania zębów, zapewniające długotrwałe efekty. Takimi osiągnięciami poszczycić się może nowoczesny system – Beyond. Jak działa i czy jest bezpieczny dla pacjenta?

Jednorazowo i na długo

Wybielanie zębów z zastosowaniem systemu Beyond to zabieg jednorazowy, pozostawiający długotrwałe efekty w postaci białego, zadbanego uśmiechu.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego żelu bogatego w substancje czynne, które aktywowane są światłem lampy. Akcelerator w lampie pobudza składniki żelu, które bezpośrednio oddziałują na szkliwo zębów. Efekt zabiegu jest niemal natychmiastowy, gdyż zaledwie po 45 minutach pacjent może się cieszyć pięknymi, białymi, lśniącymi zębami.

Wybielanie zębów metodą Beyond, wykonywane w naszym gabinecie dentystycznymDentalMed w Warszawie, jest bezpieczne i zawsze przeprowadzane pod czujnym okiem stomatologa.

Efekty wybielania utrzymują się przez około dwóch lat, jednak wiele zależy również od stylu życia pacjenta.

Zanim wybielisz – oczyść

Wysoko wykwalifikowani stomatolodzy w naszym gabinecie zapewnią Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Każdy pacjent traktowany jest u nas indywidualnie, a przygotowanie do zabiegu odbywa się z pełną rzetelnością i starannością.

Wybielanie jest procesem, na który składają się także poprzedzające go scaling i piaskowanie – przygotowujące zęby do zabiegu.

Dopiero po dokładnym oczyszczeniu uzębienia, sprawdzeniu jego stanu, zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu, a następnie określeniu koloru zębów i poinformowaniu o spodziewanym efekcie – stomatolog przystępuje do wybielania. Uprzednio zabezpiecza dziąsła płynnym koferdamem, przez co zabieg nie podrażnia tego obszaru jamy ustnej i jest bezbolesny. Użycie specjalistycznego żelu aktywowanego lampą (akceleratorem) zapewnia zaskakująco szybkie efekty.

Choć zabieg należy do bezpiecznych, istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania.

Są nimi:

  • ciąża i karmienie piersią;
  • młody wiek – poniżej 16. roku życia;
  • stany zapalne dziąseł – w tym paradontoza;
  • odwapnienie szkliwa wynikłe z nadużywania fluorków;
  • noszenie aparatu ortodontycznego;
  • krótki okres po chirurgicznym zabiegu stomatologicznym.

Zachwycający efekt gwarantowany!

Szybki, bezbolesny zabieg wybielania zębów metodą Beyond przynosi zachwycające dla pacjenta efekty. Są one szczególnie widoczne u osób palących papierosy oraz spożywających znaczne ilości kawy i herbaty. W wyniku wybielenia zębów tą metodą różnica odcieni szkliwa u tych pacjentów wynosi nawet 3 (w skali barw VITA) – to naprawdę robi ogromne wrażenie!

Jednocześnie należy pamiętać, iż w przypadku poszczególnych osób efekty bywają różne. Każdy odmiennie – indywidualnie reaguje na wybielanie zębów. Bywa jednak, iż ze względu na mocne przebarwienia istnieje konieczność kontynuowania wybielania zębów w domu – takie ustalenia jednak odbywają się indywidualnie z pacjentem.

Dieta po zabiegu wybielania

Aby efekty zastosowanej metody utrzymywały się jak najdłużej, konieczne jest, zaraz po zabiegu, utrzymywanie odpowiedniej – tak zwanej „białej” diety. Zakazane jest wówczas spożywanie barwiących potraw i napojów, zwłaszcza herbaty, kawy, soków owocowych i czerwonego wina.

Ponadto u niektórych osób do 48 godzin po zabiegu może wystąpić nadwrażliwość zębów.

Nasza wykwalifikowana kadra rzetelnie poinformuje Państwa o przebiegu zabiegu i starannie przygotuje do jego wykonania, a następnie udzieli koniecznych, pozabiegowych wskazówek.

Wybielanie zębów metodą Beyond w naszym gabinecie zawsze wykonywane jest przez stomatologa, zatem zapewniamy Państwu pełne bezpieczeństwo przed i w trakcie zabiegu. Gwarantujemy, iż krótki czas trwania i długi efekt wybielania zachwycą każdego Klienta!

Leave a reply