Umów się na wizytę(22) 629-00-38(22) 622-55-81

W gabinecie stomatologicznym świadczymy leczenie z zakresu uzupełnień uzębienia i poszukujemy osób zainteresowanych współpracą. Pracownia protetyczna pozwala nam dostarczać Pacjentom starannie i precyzyjnie wykonane protezy oraz wypełnienia. Współpracujemy z technikami i stomatologami i pragniemy rozwijać nasz zespół, dlatego jesteśmy również otwarci na nowych techników dentystycznych, chcących się rozwijać u ich boku.

Wykorzystywane metody

W pracowni protetycznej staramy się pozostać w zgodzie z tradycyjnymi metodami oraz z nowinkami technologicznymi. Charakteryzuje się to elastycznością i indywidualnym podejściem do każdego zlecenia oraz przypadku. Korzystamy z laboratoryjnych narzędzi, które pomagają nam w dokładny sposób projektować wypełnienia, zgodne z opracowanym po badaniu Pacjenta modelem.

Rodzaje tworzonych protez

Zgodnie z przyjętymi zasadami techniki stomatologicznej, tworzymy wypełnienia ruchome, stałe oraz mieszane. Wśród ruchomych wyróżniamy między innymi: szkieletowe, osiadające czy nakładowe. Do mocowań używamy natomiast metalowych zatrzasków lub łączników. W konstrukcji stałych wykorzystujemy zastępujące koronę implanty zębowe, na które wstawiana jest proteza. Mieszane uzupełnienia dotyczą elementów wyjmowanych z dodatkowymi klamrami. Można w nie wliczyć także pojedyncze mosty czy licówki z porcelany.

Nasza pracownia protetyczna dokonuje również prostych, jak i bardziej złożonych napraw starych lub uszkodzonych protez – także w przypadkach ich poluzowania i złamań.

Gwarantujemy:

  • wysokiej jakości materiały,
  • elastyczne podejście do wykonywanych zleceń,
  • otwarcie na nowe technologie i nietypowe przypadki,
  • krótkie terminy oraz niewygórowane ceny.

SZANOWNI PAŃSTWO

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 04.05.2020 GABINET DENTALMED WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ.

W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA JESTEŚMY ZMUSZENI DO WPROWADZENIA OPISANYCH PONIŻEJ ZMIAN W OBSŁUDZE PACJENTÓW:

Regulamin i formularze do pobrania