Umów się na wizytę(22) 629-00-38(22) 622-55-81

Jest działem stomatologii zachowawczej zajmującej się rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi zęba oraz leczeniem chorób tkanek około-wierzchołkowych. Podstawową metodą leczenia jest leczenie kanałowe. Wykonuje się je za pomocą bardzo cienkich, specjalnych narzędzi. Do pomiaru długości kanału używane jest urządzenie nazywane endometrem, pozwalające precyzyjnie określić głębokość kanału. W naszym gabinecie stomatologicznym w Warszawie wykonujemy bezpieczne i bezbolesne leczenie kanałowe.

Następnie kanały są wypełniane za pomocą gutaperki oraz uszczelniaczy. Równolegle do leczenia kanałowego wykonywane są zdjęcia rentgenowskie pozwalające ocenić postęp leczenia, a w późniejszym etapie szczelność i dokładność wypełnienia kanału.

Chcemy podkreślić, że leczenie kanałowe w gabinecie w Warszawie jest bezbolesne, zarówno dzięki działaniu znieczulenia, które podajemy pacjentom przed zabiegiem, jak również w trakcie opracowywania kanałów i ich wypełniania.

stomatologia zachowawcza leczenie kanałowe

Endodoncja w Warszawie

Zapraszamy Państwa do skorzystania z profesjonalnych usług naszego gabinetu; nasi doskonale wykwalifikowani lekarze stomatolodzy, wykonują szereg zabiegów, których podstawowym celem jest ratowanie zębów.

Leczenie kanałowe (endodontyczne) polega na dokładnym oczyszczeniu z chorej miazgi  kanałów korzeni zębowych, a także komory zęba. Służy ono leczeniu nieodwracalnego zapalenia miazgi – tak zwanych pulpopatii nieodwracalnych.

Alarmowym sygnałem do stawienia się na wizycie w naszym gabinecie, powinien być odczuwany przez pacjenta ból zęba. Z kolei dla naszych lekarzy to ważna informacja, iż jak najszybciej trzeba podjąć specjalistyczne leczenie.

Nie czekaj gdy boli! Spróbujemy – wykorzystując naszą szeroką wiedzę, doświadczenie i umiejętności, wyleczyć chory ząb.

Pomimo, iż miazga zęba jest żywą tkanką, unaczynioną i mocno unerwioną, sprawimy, iż przeprowadzany przez nas zabieg będzie dla Państwa całkowicie bezbolesny!

Leczenie kanałowe skutecznie usuwa z organizmu ognisko zapalne choroby, a zatem zagrożenie rozwoju zakażenia, tak niebezpiecznego dla innych narządów w organizmie pacjenta.

Zabieg nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania, a wykonany z najwyższą starannością, jaką Państwu oferujemy – pozwoli na zachowanie własnego uzębienia. Leczenie kanałowe w Warszawie przeprowadzane jest z należytą starannością.

Spróbuj – dzięki naszej szerokiej wiedzy – utrzymać w zdrowiu własne zęby. Sprawimy, że na długo będziesz cieszył się z pięknego, naturalnego uśmiechu!

Zapraszamy!

[/vc_row]

 

Leczenie kanałowe cennik:

 • Leczenie kanałowe zęba 1-kanałowego
  500 - 650
 • Leczenie kanałowe zęba 2-kanałowego
  700 - 900 PLN

 • Leczenie kanałowe zęba 3-kanałowego
  900 - 1250 PLN

 • Dodatkowy kanał
  + 150-200 PLN

 • Ponowne leczenie kanałowe (za 1 kanał dodatkowo)
  150-200 PLN
 • (zawiera użycie koferdamu, znieczulenia, opatrunki, dowolną ilość zdjęć RVG, nie zawiera rekonstrukcji zęba – odbudowa/wypełnienie) metoda opracowania i wypełnienia kanałów do decyzji lekarza

SZANOWNI PAŃSTWO

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 04.05.2020 GABINET DENTALMED WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ.

W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA JESTEŚMY ZMUSZENI DO WPROWADZENIA OPISANYCH PONIŻEJ ZMIAN W OBSŁUDZE PACJENTÓW:

Regulamin i formularze do pobrania