Gabinet Dentystyczny DentalMed - logo

Jest działem stomatologii zachowawczej zajmującej się rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi zęba oraz leczeniem chorób tkanek około-wierzchołkowych. Podstawową metodą leczenia jest leczenie kanałowe. Wykonuje się je za pomocą bardzo cienkich, specjalnych narzędzi. Do pomiaru długości kanału używane jest urządzenie nazywane endometrem, pozwalające precyzyjnie określić głębokość kanału. W naszym gabinecie stomatologicznym w Warszawie wykonujemy bezpieczne i bezbolesne leczenie kanałowe.

Następnie kanały są wypełniane za pomocą gutaperki oraz uszczelniaczy. Równolegle do leczenia kanałowego wykonywane są zdjęcia rentgenowskie pozwalające ocenić postęp leczenia, a w późniejszym etapie szczelność i dokładność wypełnienia kanału.

Chcemy podkreślić, że leczenie kanałowe w gabinecie w Warszawie jest bezbolesne, zarówno dzięki działaniu znieczulenia, które podajemy pacjentom przed zabiegiem, jak również w trakcie opracowywania kanałów i ich wypełniania.

stomatologia zachowawcza leczenie kanałowe

Endodoncja w Warszawie

Zapraszamy Państwa do skorzystania z profesjonalnych usług naszego gabinetu; nasi doskonale wykwalifikowani lekarze stomatolodzy, wykonują szereg zabiegów, których podstawowym celem jest ratowanie zębów.

Leczenie kanałowe (endodontyczne) polega na dokładnym oczyszczeniu z chorej miazgi  kanałów korzeni zębowych, a także komory zęba. Służy ono leczeniu nieodwracalnego zapalenia miazgi – tak zwanych pulpopatii nieodwracalnych.

Alarmowym sygnałem do stawienia się na wizycie w naszym gabinecie, powinien być odczuwany przez pacjenta ból zęba. Z kolei dla naszych lekarzy to ważna informacja, iż jak najszybciej trzeba podjąć specjalistyczne leczenie.

Nie czekaj gdy boli! Spróbujemy – wykorzystując naszą szeroką wiedzę, doświadczenie i umiejętności, wyleczyć chory ząb.

Pomimo, iż miazga zęba jest żywą tkanką, unaczynioną i mocno unerwioną, sprawimy, iż przeprowadzany przez nas zabieg będzie dla Państwa całkowicie bezbolesny!

Leczenie kanałowe skutecznie usuwa z organizmu ognisko zapalne choroby, a zatem zagrożenie rozwoju zakażenia, tak niebezpiecznego dla innych narządów w organizmie pacjenta.

Zabieg nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania, a wykonany z najwyższą starannością, jaką Państwu oferujemy – pozwoli na zachowanie własnego uzębienia. Leczenie kanałowe w Warszawie przeprowadzane jest z należytą starannością.

Spróbuj – dzięki naszej szerokiej wiedzy – utrzymać w zdrowiu własne zęby. Sprawimy, że na długo będziesz cieszył się z pięknego, naturalnego uśmiechu!

Zapraszamy!

 

Leczenie kanałowe cennik:

 • Rewizja kanału (za 1 kanał)
  130 PLN
 • Ekstyrpacja w znieczuleniu 1 kanał
  70 PLN
 • Ekstyrpacja w znieczuleniu 2 kanały
  80 PLN
 • Ekstyrpacja w znieczuleniu 3 kanały
  120 PLN
 • Czasowe wypełnienie 1 kanału
  50 PLN
 • Czasowe wypełnienie 2 kanałów
  70 PLN
 • Czasowe wypełnienie 3 kanałów
  90 PLN
 • Wypełnienie na stałe 1 kanału
  100 PLN
 • Wypełnienie na stałe 2 kanałów
  120 PLN
 • Wypełnienie na stałe 3 kanałów
  150 PLN