Umów się na wizytę(22) 629-00-38(22) 622-55-81

Plomby stomatologiczne używane w naszym gabinecie są tworzone z wysokiej klasy materiały renomowanych firm. Kompozyty światłoutwardzalne plomby utwardzają się pod wpływem działania lampy polimeryzacyjnej, dzięki czemu osiągają ostateczna twardość i wytrzymałość mechaniczną.

Oferujemy Państwu materiały do wypełnień w pełnej gamie kolorów w celu osiągnięcia jak najbardziej optymalnego efektu wizualnego.

Cena wypełnienia uzależniona jest od jego wielkości, rodzaju użytego materiału a także od czasu potrzebnego do jego wykonania.

Nieleczona próchnica może powodować wiele innych schorzeń i nieprzyjemnych objawów, takich jak nieprzyjemny zapach czy schorzenia dziąseł i przyzębia. Nieleczenie zębów i postępująca próchnica może mieć wpływ także na inne elementy, które z pozoru nic wspólnego z zębami nie mają, na przykład na serce, nerki czy stawy.

Podstawowym zabiegiem stomatologii zachowawczej podczas znalezienia ogniska próchnicy jest usunięcie jej, a następnie wypełnienie ubytku w zębie plombą. W gabinecie dentystycznym DentalMed stosuje się nowoczesne materiały kompozytowe, jak również uzupełnienia ceramiczne inlay onlay.

protetyka warszawa dentalmed

Plomby

Oferujemy Państwu bogatą ofertę usług stomatologicznych, wśród których znajdują się zabiegi plombowania zębów.

W naszym gabinecie wykorzystujemy nowe technologie, dzięki którym współczesne wypełnienia zębów (plomby) są nie tylko estetyczne, ale co ważne – nie uczulają pacjentów oraz leczą próchnicę.

Lecząc ogniska próchnicy wystrzegamy się niebezpiecznych dla zdrowia stanów zapalnych, które mogą przenieść się na inne narządy i organy w organizmie pacjenta.

Podkreślamy z całym przekonaniem, iż warunkiem utrzymania zębów w dobrej kondycji są obok codziennej higieny jamy ustnej, regularne wizyty kontrolne u stomatologa – przynajmniej raz na pół roku.

Nowoczesne plomby dostępne w naszym gabinecie, są wykonane z materiałów hypoalergicznych oraz co ważne – obojętnych chemicznie. Nasi stomatolodzy precyzyjnie dobierają kolor wypełnienia do barwy zęba.

W codziennej praktyce stosujemy trwałe plomby kompozytowe światło- i chemoutwardzalne. Wykonujemy nie tylko wypełnienia ubytków, ale i odbudowujemy utracone części zęba oraz dokonujemy korekcji ich kształtu.

Oferujemy również wypełnienia glassjonomerowe, zawierające fluor, chroniący zęby przed rozwojem próchnicy. W naszej bogatej ofercie znajdują się również kolorowe plomby dla dzieci, które są także naszymi małymi pacjentami.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas wypełnień, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Przekonaj się, że każdy zabieg wykonywany przez nas może być bezbolesny, a otrzymany efekt – długotrwały!

Zapraszamy!

Wypełnienia (tzw. plomby) cennik:

 • Wypełnienie zęba małe
  170 PLN
 • Wypełnienie zęba średnie
  210 PLN
 • Wypełnienie zęba duże
  240 PLN
 • Odbudowa zęba
  300-370 PLN
 • Odbudowa zęba z ćwiekiem tytanowym
  330 PLN

SZANOWNI PAŃSTWO

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 04.05.2020 GABINET DENTALMED WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ.

W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA JESTEŚMY ZMUSZENI DO WPROWADZENIA OPISANYCH PONIŻEJ ZMIAN W OBSŁUDZE PACJENTÓW:

Regulamin i formularze do pobrania