logo

Umów się na wizytę(22) 629-00-38(22) 622-55-81

Usługi dentystyczne świadczone przez DentalMed mają bardzo szeroki zakres. Przede wszystkim jest to standardowe leczenie zębów i badania profilaktyczne, do których zachęcamy jak najczęściej. Im wcześniej zostanie wykryty problem w jamie ustnej tym lepiej. Wczesne wykrycie próchnicy i małych ubytków pozwoli zabezpieczyć się przed bolesnym leczeniem kanałowym, do której niezbędne jest niejednokrotnie znieczulenie.

Do usług dentystycznych świadczonych przez gabinet stomatologiczny DentalMed zalicza się również protetyka, czyli dziedzina zajmująca się wykonywaniem protez i uzupełnianiem uzębienia za pomocą materiałów sztucznych. Uśmiech każdego człowieka jest jego wizytówką, warto więc zadbać o jego wygląd. Nasz gabinet dentystyczny świadczy również usługi stomatologii estetycznej, ortodoncji oraz mniej lub bardziej skomplikowane zabiegi chirurgiczne czy też zakładanie implantów.

usługi gabinetu denstystycznego

DRODZY PACJENCI !!!

W TROSCE O ZDROWIE PAŃSTWA W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID-19 ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI GABINETU AŻ DO ODWOŁANIA
W RAZIE PYTAŃ JESTEŚMY DLA PAŃSTWA DOSTĘPNI POD NR TEL.
500-234-436
22 629-00-38


Drodzy Pacjenci! Dobra wiadomość!
Wszyscy, którzy wykupili  voucher na Grouponie na aparat orotdontyczny -okres ważności kuponu wydłużył się o jeden rok.

Pozdrawiamy
Zespół Dental-Med