Umów się na wizytę(22) 629-00-38(22) 622-55-81

Stomatologia dziecięca czyli pedodoncja to specjalizacja stomatologiczna wyodrębniona z powodu odmiennej budowy zębów i całego układu stomatologicznego w okresie rozwojowym.

W naszym gabinecie proponujemy Państwu kompleksowe leczenie zębów u dzieci i młodzieży w zakresie leczenia zachowawczego, leczenia kanałowego zębów mlecznych i zębów stałych z nieukończonym rozwojem korzeni, stanów zapalnych miazgi zębów mlecznych.

Oferujemy Państwu również bogatą ofertę zabiegów z zakresu zabiegów higienicznych u dzieci, profilaktyki próchnicy i chorób przyzębia u dzieci i młodzieży, a także profilaktykę wad zgryzu oraz leczenie nieprawidłowych nawyków typu obgryzanie paznokci, ssanie palca, nieprawidłowe typ połykania itp., przy pomocy prostych aparatów.

Lekarze stomatolodzy pracujący w gabinecie DentalMed posiadają doświadczenie w leczeniu małych pacjentów. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci często boja się wizyt, dlatego dokładamy wszelkich starań aby odbywały się one w miłej i przyjaznej atmosferze, a także co najważniejsze – były dla dzieci bezbolesne. Proponujemy skorzystanie z wizyt adaptacyjnych, które pozwolą dzieciom na oswojenie się z gabinetem i lekarzem.

pedodoncja stomatologia dziecięca

Pedodoncja

Zapraszamy Państwa wraz pociechami na wizyty w naszym gabinecie. Doświadczona kadra lekarska z pewnością pomoże w leczeniu zębów nawet u najmłodszych pacjentów.

Stomatologia dziecięca – pedodoncja – jest specjalnością zajmującą się problemem chorych zębów mlecznych w sposób kompleksowy. Nasi fachowcy diagnozują, leczą oraz prowadzą profilaktykę chorób uzębienia, przyzębia i jamy ustnej w najmłodszej grupie pacjentów.

Dzieci posiadają odmienną budowę zębów oraz narządu żucia, dlatego w ich przypadku konieczne jest zastosowanie specjalnej metody leczenia.

Jednocześnie podkreślamy, iż bardzo ważne jest, aby od najmłodszych lat, dzieci objęte były profesjonalną opieką lekarza stomatologa.

Wczesna próchnica jest bowiem poważnym problemem stomatologicznym występującym we wczesnym dzieciństwie; stanowi bardzo ostrą postać próchnicy szybko rozprzestrzeniającej się na pozostałe, dotąd zdrowe zęby.

Radzimy uważnie obserwować stan zębów swoich pociech i w razie konieczności – skontaktować się z nami.

Z nami uśmiech Twojego dziecka będzie lśnił od najmłodszych lat jego życia! Przekonaj się o naszych zawodowych umiejętnościach i szerokiej wiedzy stomatologicznej.

Zapraszamy!

Cennik:

 • Usunięcie zęba mlecznego
  150 PLN
 • Lakowanie bruzd (jeden ząb)
  60-90 PLN
 • Lakowanie
  60 PLN
 • Lapisowanie
  30 PLN
 • Podcięcię wędzidełka u niemowląt w znieczuleniu miejscowym
  400 PLN
 • Wypełnienie zęba mlecznego kompozytem
  150-180 PLN
 • Wypełnienie zęba mlecznego glasjonomerem
  110 PLN
 • Wizyta adaptacyjna u dzieci niewspółpracujących (30 min)
  80 PLN

SZANOWNI PAŃSTWO

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 04.05.2020 GABINET DENTALMED WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ.

W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA JESTEŚMY ZMUSZENI DO WPROWADZENIA OPISANYCH PONIŻEJ ZMIAN W OBSŁUDZE PACJENTÓW:

Regulamin i formularze do pobrania