Umów się na wizytę(22) 629-00-38(22) 622-55-81

Gabinet DentalMed oferuje Państwu możliwość uzupełnienia braków zębowych implantami marki Nobel-Biocare. Alternatywnie stosujemy również wszczepy Semados renomowanej, niemieckiej firmy Bego, obecnej w branży stomatologicznej od ponad 100 lat.

Implanty są najlepszym rozwiązaniem w przypadku utraty pojedynczych zębów. Stanowią także swego rodzaju „zakotwienie” dla mostów lub protez stomatologicznych w przypadku częściowych lub całkowitych braków zębowych.

Implanty stomatologiczne Warszawa

Po konsultacji z lekarzem pacjent proszony jest o wykonanie zdjęć RTG, oraz w wątpliwych przypadkach również o wykonanie tomografii komputerowej danej okolicy jamy ustnej. Plan leczenia ustalany jest indywidualnie dla każdego pacjenta. Ilość i rodzaj wszczepów są dostosowane do warunków istniejących w jamie ustnej.

Po wgojeniu się implantów wykonywane są indywidualne prace protetyczne: protezy, korony i mosty – zgodnie z ustalonym wcześniej planem leczenia. Prace takie jak korony, mosty oraz protezy częściowe są dopasowane do istniejącego już uzębienia tak, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie oraz były jak najbardziej komfortowe i zapewniały dobre samopoczucie.

Wieloletnia współpraca z firmą Nobel Biocare daje nam możliwość uzyskania specjalnych upustów cenowych. Jako Partner negocjujemy stawki, co bezpośrednio przekłada się na cenę końcową produktów oferowanych naszym pacjentom. Implanty stomatologiczne w DentalMed w Warszawie wykonujemy na miejscu, na zamówienie.

Prace protetyczne na implantach wykonywane są w naszej pracowni, dzięki czemu możemy znacznie obniżyć koszty, by zaoferować naszym pacjentom atrakcyjne ceny.

Najwyższa jakość, fachowe doradztwo, profesjonalne wykonanie – teraz w doskonałej, mocno obniżonej cenie!

Zapraszamy!

implanty stomatologiczne zębów

Podział implantów

Możliwości zastosowanie implantów

uzupełnienie pojedynczego zęba
implanty z łącznikiem
uzupełnienie wszystkich zębów - bezzębie
implanty z łącznikami - bezzębie
implanty z łącznikami - proteza i belka
implanty zębowe - wizualizacja

Implanty stomatologiczne – teraz w mocno obniżonej cenie!

Zachęcamy Państwa do skorzystania z implantów stomatologicznych Produkty te wśród lekarzy stomatologów uznawane są za implanty najwyższej jakości.

przypadek-kliniczny-1

Sytuacja: Mężczyzna w wieku 20 lat z wrodzonym brakiem dwóch górnych siekaczy bocznych. Profil wargowy z wklęsłościami i brak dostatecznej objętości kości

Rozwiązanie: Wszczepienie dwóch implantów NobelActive NP 3,5 x 13 mm z natychmiastową odbudową tymczasową. Ostateczna odbudowa z dwiema koronami cyrkonowymi NobelProcera

przypadek-kliniczny-2

Sytuacja: Agenezja obu siekaczy górnych bocznych. Mosty porcelanowe Maryland z ciągłą decementacją. Szerokość kości 2-3 mm w obu strefach grzbietu wyrostka. Objętość kości niewystarczająca do wszczepienia implantów, zatopione obszary w dziąśle.

Rozwiązanie: usunięcie mostu Maryland. Przeszczep tkanki łącznej i odbudowa kości. Wszczepienie dwóch implantów NobelActive NP i dwóch licowanych bezpośrednio łączników NobelProcera ASC Abutment.

przypadek-kliniczny-3

Sytuacja: Kobieta w wieku 22 lat, z dobrą higieną jamy ustnej, niepaląca, bez nawyków parafunkcjonalnych. Konieczna ekstrakcja obu siekaczy środkowych dolnych z powodu rozległej infekcji korzeni i złamań zębów. Bardzo ograniczona przestrzeń.

Rozwiązanie: Wszczepienie dwóch implantów NobelActive 3.0 z protokołem Immediate Function i przeszczepem tkanki łącznej w celu zwiększenia objętości tkanki miękkiej. Ostateczna odbudowa z dwiema koronami cyrkonowymi NobelProcera cementowanymi na łącznikach NobelProcera.

przypadek-kliniczny-4

Sytuacja: Kobieta w wieku 21 lat, z dobrą higieną jamy ustnej. Brak siekacza górnego bocznego.

Rozwiązanie: Wszczepienie jednego implantu NobelActive 3,0. Procedura płatowa bez augmentacji.

przypadek-kliniczny-5

Sytuacja: Złamany siekacz środkowy prawy szczęki. Ząb nie nadaje się do odbudowy, planowana ekstrakcja. Niewystarczająca kość okołowierzchołkowa.

Rozwiązanie: Przeszczep kości i tkanki łącznej. Wszczepienie implantu NobelActive, korona tymczasowa. Zastosowanie łącznika NobelProcera ASC Abutment do ostatecznej odbudowy w celu uniknięcia umiejscowienia otworu dostępu do śruby od strony wargowej.

przypadek-kliniczny-6

Sytuacja: Kobieta w wieku 92 lat ze źle dopasowaną protezą o osłabionej stabilności, zwłaszcza podczas jedzenia

Rozwiązanie: Ekstrakcja pozostałych zębów. Wskazane było wykonanie protezy konwencjonalnej w szczęce i wszczepienie dwóch implantów NobelReplace Tapered z łącznikami Locator oraz nową protezą nakładkową wspartą na implantach w żuchwie.

Implanty stomatologiczne – teraz w mocno obniżonej cenie!

Zachęcamy Państwa do skorzystania z implantów stomatologicznych Produkty te wśród lekarzy stomatologów uznawane są za implanty najwyższej jakości.

Implanty Nobel Biocare to produkty najwyższej klasy pozwalające na odbudowę ubytków w uzębieniu. Gwarantują uzyskanie trwałych efektów zarówno funkcjonalnych, jak i estetycznych. Każdy implant posiada dołączony certyfikat firmy Nobel Biocare.

Dlaczego warto stosować implanty

Implanty pozwalają w sposób kompleksowy rozwiązać problem braku uzębienia zarówno pojedynczego, jak i  całkowitego. Co ważniejsze, uzupełnienie ubytku ma znaczenie nie tylko pod względem estetycznym, ale także funkcjonalnym jamy ustnej. Nawet pojedynczy ubytek może prowadzić w konsekwencji do licznych problemów zdrowotnych w obrębie szczęki, w tym przemieszczania się innych zębów.

Co to jest implant?

Implant to tytanowy wkręt umieszczony chirurgicznie w kości szczęki. Na nim osadzona jest śruba mocująca – tzw. łącznik oraz korona. W ten sposób odbudowuje się brakujące zęby. Po 6-9 miesiącach, w wyniku procesu osteointegracji implantu kości pacjenta, implant traktowany jest jak naturalny korzeń zęba. Uzupełnienia protetyczne na implantach są wykonywane na specjalne zamówienie gabinetu. Dzięki temu, pacjent ma zapewniony komfort i funkcjonalność po wstawieniu korony.

4 systemy implantów Nobel Biocare:

Nobel Active – ten rodzaj implantów stosowany jest w przypadku słabych warunków kostnych. Polecany jest do stosowania w strefie estetycznej oraz po usunięciu zęba, kiedy potrzebna jest szybka implantacja. Daje duże możliwości w zakresie umiejscowienia implantu, ponieważ umożliwia zmianę kierunku przy jego wkręcaniu.

Nobel Replace – to uniwersalny, dwuczęściowy implant stosowany do miękkich i twardych kości; może być stosowany zarówno przy jedno-, jak i dwuetapowych zabiegach.

Nobel Speedy – to implanty, które dzięki swojej stożkowej budowie upraszczają chirurgiczne procedury. Ich zaletą jest posiadanie dwóch połączeń – zewnętrznego i wewnętrznego, przez co podnoszą możliwości w zakresie nadbudowy protez.

Branemark – to najczęściej stosowane implanty o uniwersalnym charakterze – stosowane są w przypadku wszystkich wskazań klinicznych. Umożliwiają wszczepienie implantów bez przeszczepiania kości.

Implanty stomatologiczne Biocare to produkty pozwalające na szerokie zastosowanie co zawdzięczają dużemu wyborowi długości i średnic, możliwości wszczepiania w postaci dwóch protokołów– paralelnego i stożkowego oraz bogatemu wyborowi łączników i protez.

Rodzaj i ilość implantów dostosowywane są indywidualnie do każdego pacjenta. Uzupełnienia protetyczne – czyli korony, mosty czy protezy wykonywane są po wygojeniu się implantów.

Po zakończeniu leczenia całość – niezależnie od tego, jaki sposób uzupełnienia protetycznego wybrano – wygląda niezwykle estetycznie i naturalnie zapewniając pacjentom doskonałe samopoczucie i komfort użytkowania. Implanty stomatologiczne wykonywane w Warszawie zapewnią Państwu piękny uśmiech.A

Implanty Nobel Biocare – teraz w mocno obniżonej cenie!

Zachęcamy Państwa do skorzystania z implantów stomatologicznych szwajcarsko – szwedzkiej marki Nobel Biocare. Produkt ten wśród lekarzy stomatologów uznawany jest za implanty najwyższej jakości.

Zachęcamy do sprawdzenia również innych usług dentystycznych wykonywanych przez wykwalifikowany i doświadczony zespół techników z naszej pracowni protetycznej i tworzonych z wysokiej jakości materiałów.

Implanty stomatologiczne - cennik

 • Implant część chirurgiczna
  3299 PLN
 • Nadbudowa protetyczna na implancie
  2850 PLN
 • Cena przęsła w moście
  1500 PLN

Korony tymczasowe - cennik

 • Korona akrylowa
  300 PLN
 • Korona poliwęglanowa tymczasowa (gotowa)
  80-100 PLN
 • Konsultacja implantologiczna
  180 PLN

SZANOWNI PAŃSTWO

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 04.05.2020 GABINET DENTALMED WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ.

W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA JESTEŚMY ZMUSZENI DO WPROWADZENIA OPISANYCH PONIŻEJ ZMIAN W OBSŁUDZE PACJENTÓW:

Regulamin i formularze do pobrania