Implanty BEGO – zadbaj o własne samopoczucie

Wspaniały, a przy tym biały uśmiech jest marzeniem wielu pacjentów gabinetów stomatologicznych. Świadomość posiadania własnych zębów – co gwarantuje implantologia – odpowiada za dobre samopoczucie osób decydujących się na zabieg. Jak sprawić, by uśmiech wyglądał naturalnie i zdrowo?

Implanty – nowoczesne rozwiązania w stomatologii

Współczesna stomatologia korzysta z nowoczesnych rozwiązań w zakresie zapewnienia i utrzymania pięknego, zdrowego uśmiechu pacjentów. Dzięki coraz powszechniejszemu stosowaniu implantów stomatolodzy skutecznie przywracają narządowi żucia człowieka jego prawidłowe funkcje. Stosowanie implantów niesie ze sobą wiele korzyści, w tym brak konieczności szlifowania zdrowych, naturalnych zębów pacjenta – przy zabiegu zakładania uzupełnień stałych i ruchomych.

Obecne rozwiązania pozwalają na stosowanie trwałych konstrukcji, które oparte są na implantach. Wykonane na takich trwałych systemach uzupełnienia wpływają korzystnie na estetykę jamy ustnej, a jednocześnie decydują o dobrym samopoczuciu pacjenta, u którego wykonano zabieg implantacji.

Nowoczesne implanty z powodzeniem zastępują ruchome elementy uzupełniające uzębienie pacjenta. Jednocześnie są trwalsze od nich, stabilniejsze, a przy tym – posiadają naturalny wygląd.

Istnieje szereg zalet wynikających z ich posiadania. Pacjenci szczególnie cenią sobie naturalny wygląd, który determinuje ich dobre, codzienne samopoczucie.

Ważne zalecenia

Posiadanie zdrowych, białych zębów powstałych w wyniku zabiegu implantacyjnego jest uzależnione od wielu czynników, takich jak warunki kostne oraz panujące w jamie ustnej.

Z kolei pacjent zobowiązany jest do restrykcyjnego przestrzegania higieny jamy ustnej oraz do porzucenia nałogów, zwłaszcza palenia papierosów.

Przed przystąpieniem do leczenia implantologicznego pacjentowi zaleca się wykonanie badań ogólnych, zwłaszcza w sytuacji, gdy cierpi on na cukrzycę bądź nadciśnienie. Dopiero po wykonaniu koniecznych badań pacjent zostaje dopuszczony do zabiegu.

Implanty – dobrze umocowane w kościach szczęki i żuchwy, znacząco poprawiają komfort życia, a przy odpowiednim poziomie higieny jamy ustnej oraz systematycznych kontrolach stomatologicznych, z pewnością mogą służyć – ku uciesze pacjenta – przez wiele lat życia.

BEGO – implanty spełniające oczekiwania pacjentów

Implanty niemieckiego producenta – BEGO, stanowią gwarancję wysokiej jakości produktów. Pochodząca z Bremy firma posiadająca ponad stuletnie doświadczenie w branży stomatologicznej i protetyki stomatologicznej oferuje implanty, które gwarantują pacjentom pełne zadowolenie.

Implanty tej marki należą do jednych z najlepszych na świecie; BEGO jest synonimem wysokiej klasy produktów stomatologicznych.

Wysoka jakość implantów tej firmy spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Poczucie posiadania własnych, zdrowych, estetycznie wyglądających zębów jest dla wielu z nich bezcenne.

Implanty – inwestycja na lata

Pacjenci często stają przed wyborem jednej z form uzupełnienia protetycznego braków zębowych. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się tradycyjne protezy – stałe lub ruchome (most bądź proteza całkowita) oraz leczenie implantologiczne. Ostatnie z wymienionych jest coraz częściej wybierane przez pacjentów – ze względu na wysoką estetykę uzupełnienia protetycznego oraz trwałość i funkcjonalność.

Implanty, jakie oferujemy, są produktami najwyższej jakości. Umożliwiają trwałe i estetyczne uzupełnienie braków w uzębieniu. Stosujemy – między innymi – wszczepy Semados niemieckiej marki BEGO.

Jak pokazuje praktyka, w przypadku braku pojedynczych zębów bądź chęci zbudowania tak zwanego zakotwienia dla przyszłych mostów i protez, implanty stanowią najlepsze rozwiązanie. Pacjenci decydujący się na wszczepienie implantów podczas wizyty u lekarza prowadzącego proszeni są o wykonanie zdjęć RTG bądź – w sytuacjach tego wymagających – tomografii komputerowej wskazanej części jamy ustnej. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i posiada odrębny plan leczenia. Po wykonanym zabiegu, a także wgojeniu się implantów (najczęściej w okresie od 2 do 9 miesięcy) stomatolog wykonuje – zgodnie z wcześniej ustalonym planem, uzupełnienia protetyczne.

Leczenie zakończone zamocowaniem implantów zapewni pacjentowi zadowolenie i dobre samopoczucie na wiele lat.

Leave a reply