Gabinet Dentystyczny DentalMed - logo

Firma DentalMed świadczy usługi już od 1987 roku. Przez wszystkie lata kierowaliśmy się przede wszystkim dobrem i satysfakcją naszych Pacjentów. Zdajemy sobie sprawę, że zdrowe i mocne zęby, a także piękny uśmiech są podstawą do wysokiej samooceny. Zadbane zęby i jama ustna są naszą wizytówką. Ponadto zęby są bardzo ważnym elementem zdrowia, które może wpływać na cały organizm. To niezwykle ważne, zwłaszcza u osób, które muszą przejść ważną operację.

Nasz gabinet dentystyczny oferuje wysoką jakość usług na miarę XXI wieku. Posiadamy szeroki wachlarz usług, wśród których znajduje się protetyka, stomatologia zachowawcza, ortodoncja, chirurgia dentystyczna, stomatologia estetyczna czy też implanty stomatologiczne renomowanych producentów Nobel Biocare, Semados, Strauman i inne.

Zatrudniamy grono specjalistów, którzy traktują swoją pracę poważnie i z należną starannością, dzięki czemu Pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i pewnie. Od lat korzystamy również z najnowocześniejszego sprzętu dentystycznego, charakteryzującego się precyzją działania i niezawodnością.

Lekarze Stomatolodzy

Higienistki Stomatologiczne

Asystenci i technicy